Козметика » Онлайн магазин » Хранителни добавки » Здраве и имунна система » Бета-лиций укрепва съдовете и обмяната на веществата-Ауриметрия
Оферта на деня: Студен шоколад - La Vita
6.00лв. 3.00лв.
До края на офертата остават:
Дни
Часа
Минути
Секунди

Бета-лиций укрепва съдовете и обмяната на веществата-Ауриметрия

11.60лв.


Добави коментар
Бета-лиций укрепва съдовете и обмяната на веществата-Ауриметрия

Бета-лиций укрепва съдовете и обмяната на веществата-Ауриметрия

Капсули при висок холестерол Фитотонус Бета-лиций - Ауриметрия

  • За укрепване на съдовете и обмяната на веществата
  • С екстракт от червено цвекло, лиций и чесън
  • Препятстват образуването на тромби в кръвоносните съдове и развитието на хипертония
  • Спомагат за нормализиране нивата на холестерол и захар в кръвта
  • Укрепват кръвоносните съдове
  • Природен нормализатор на обмяната на веществата
  • Имат антибактериално действие
  • Стимулират имунната система

Серия Фитотонус:
Биологичноактивните хранителни добавки (под формата на твърди желатинови капсули) са създадени на базата на стандартизирани есктракти от екологично чисти български и вносни билки.

Съдържание: екстракт от червено цвекло (Beta vulgaris), екстракт от лиций (Lycium Barbarum), екстракт от чесън (Allium sativium), помощни вещества - малтодекстрин, микрокристална цулулоза, магнезиев стеарат и желатин.

Начин на употреба: Приемат се с вода - два пъти дневно, по една капсула преди хранене.

Опаковка от 60 бр. капсули; Производител: Ауриметрия, България

Добави коментар

Горещи оферти
  • Органична козметика Bio Secure
  • Подарък от Diet Esthetic
  • Revive промоция с подарък
  • BrethRX - устна хигиена + подарък.
  • Отслабване... цена -10%
  • Купувате дневен крем - пдаряваме и нощен!
  • Подарък за принцеси от Евтерпа
  • Пролетна акция, виж цените!

Препоръчваме Ви да разгледате и тези продукти:


Раздели
Козметика с охлювиПрофесионална козметика за косаКозметика за коса, по маркиКозметика за коса, профилираниБоя за косаСтилизанти за косаУреди за косаФризьорско оборудванеМедицинска козметикаХранителни добавкиЗдраве и имунна системаОтслабване и антицелулитЕтерични масла и екстрактиБио и Еко продуктиКозметика за лице, по маркиКозметика за лице, профилираниУреди за лицеМаски и лепенки за лице и тялоКозметика за ръце и тялоКозметика за тяло, по маркиКозметика за тяло, профилираниКозметика за ванаКозметика за кракаМаникюр и педикюрДекоративна козметикаДепилатоарна козметикаКола маска и парафинКозметика за бебета и майкиКозметика за мъжеКозметика от Мъртво мореКозметика с хумаКозметични аксесоариГрижа за устата, по маркиГрижа за устата, профилираниПарфюми, дезодорантиКозметика за подаръкПодаръци - комплектиСапуни, ароматизаториСлънцезащитна козметикаРазпродажба на козметикаОферта на деняПродукти с подаръкСвещи, ароматни свещиБижута, накити, колиета, обециДрехи и аксесоариКниги и DVDЧай и кафе гурме продуктиУреди за дома
Продукти по марки
Кошницата е празна!
За поръчки и въпроси
Помогнете ни да подобрим www.plamboy.comНамерих по-ниска цена
Oxigen - зимен комплект козметика.
Obedient флуид-гел за коса
Oxigen - зимен комплект козметика.
Gutto крем против окосмяване при това на много добра цена.